Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

SosyalTesisler

Giriş
Polis Evi Şube Müdürlüğü
 
DSC_8890.jpg
DSC_8899.jpg
DSC_8829.jpg
DSC_8741.jpg
DSC_8717.jpg
DSC_8867.jpg
DSC_8866.jpg
DSC_8783.jpg
DSC_8790.jpg

 
  
 

 SAKARYA POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 2019 YILI FİYAT LİSTESİ 

 
ODA TİPİ  TEŞKİLAT / KAMU MENSUBU  ONAYLI MİSAFİR/ YABANCI KONUK ​
İki ( 2 ) Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak Fiyatı
​34.00 TL   68.00 TL
Çift Kişilik ( Double ) Yatak Bulunan Oda  ​68.00 TL  ​136.00 TL
Müstakil TekYatak Bulunan Oda  48.00 TL ​  ​  96.00 TL 
Aile Odası (Double + 1 Tek Yatak Bulunan Oda
 ​85.00 TL ​ ​170.00 TL
Suit Oda ( Yatak odası, salon veya diğer aile bireylerinin yatabilecekleri oda )   100.00 TL ​ ​  200.00 TL ​ 
Aile Odası  (Double + 3 Tek Yatak Bulunan Oda Fiyatı ( Aile Olarak Verilmesi Durumunda Sabit Oda Fiyatı) ​
105.00 TL   ​210.00TL ​
​Aile Odası  (Double + 3 Tek Yatak Bulunan Oda Fiyatı ( Münferit Verilmesi Durumunda Kişi Başı Fiyat)  34.00 TL​ 68.00 TL​
                                                      TESİSLERDE UYGULANAN KURALLAR:​
    Otel bölümünde kalanların ücretleri ve diğer hizmetler karşılığında alınacak ücretler peşin veya kredi kartı ile tahsil edilir. Görevi ve ünvanı ne olursa olsun hiç bir kişi ve personel tesislerden ve verilen hizmetlerden bedelini ödemeden yararlanamaz.
    Halen çalışan ve emekli olan personel ile bunların anne, baba, eş, çocuk, gelin ve damadına kurum personeli için belirlenen tarife uygulanır.
    Polis eğitim-öğretim kurumlarında eğitim gören öğrenciler, öğrenci kimlik kartlarını ibraz etmek suretiyle kendileri, eş ve çocukları ile anne ve babaları sosyal tesislerden Emniyet Teşkilatı mensupları için belirlenen fiyatlar üzerinden yararlandırılırlar. 
   Emniyet Teşkilatı şehit mensuplarının anne-babası, evlenmemiş eşi ve vazife malulü veya vazife malulü iken “idari polis” kadrolarına aktarılan personel ile gazi ünvanı alan personelin kendisi, eşi ile on sekiz (18) yaşını bitirmemiş, öğrenci ise yirmi beş (25) yaşını bitirmemiş erkek çocukları ve evlenmemiş kız çocuklarının, tüm sosyal tesislerde bir yıl içerisinde ücretsiz konaklayabilecekleri süre en fazla on beş (15) gün, kamplarda ise bir (1) kamp dönemidir. Ancak kamplar hariç olmak üzere, bu süre zorunlu hallerde Genel Müdür Yardımcısının onayı ile uzatılabilir. 
  Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Değişklik Yapılmasına Dair Tebliğ' in 7. Maddesinin 8.Fıkrası (b) bendine göre;  Diğer Kamu Kurum ve Kuruluşların çalışan " görevde olduklarına dair güncel belge " ve emekli personeli " emekli kimlik kartı ile " bunların anne, baba, eş, çocuk, gelin ve damadı " yakını olduklarını belirtir belge ve dilekçeyi ibraz etmeleri halinde " o tesisin kurum personeli için belirlenen tarifeden faydalanır.
  ​Emniyet Teşkilatı dışından gelen " Bir teşkilat mensubumuzun kendisine referans olduğunu belirtir dilekçeyi ibraz etmesi durumunda  " özel izinle-onayla kalan konuklara  kurum personeli için belirlenen fiyatın %100 fazlası uygulanır.
​  Yedi (7) yaşından küçük çocuklar için " ekstra yatak talep edilmemesi halinde " yatak ücreti alınmaz.
  ​Ek yatak talebi olması halinde ilave edilecek her yatak için tek kişilik yatak ücretinin yarısı alınır.
  ​Üç (3) yataklı odalarda iki (2) kişi, iki (2) yataklı odalarda tek kişi kalmak istenmesi durumunda tam oda ücreti alınır. 
​  Personel ve refakatindekiler için iki ( 2 ) oda veya altı ( 6 ) yataktan fazla tahsis yapılamaz.
​  Konaklama ücretlerine kahvaltı, yemek, alakart v.b. gibi hizmetler dahil değildir.
​ Emniyet Teşkilatında fiilen çalışan veya emekli olan mensuplarımızın kendisinin, eşinin veya çocuklarının özür durumuna göre özür oranının %50 ve üzerinde bulunmasını, "14/1/2012 tarihli ve 28173 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik kapsamında " belgelemeleri halinde engelli ve refakat edecek kişiye tahsis edilen oda ücreti %50 indirimli uygulanır.
​  Otel bölümü ile ilişiğini kesecek olanlar aynı gün en geç gündüz 12.00’de kaldıkları odayı boşaltmak zorundadırlar. 
​ Polisevi Şube Müdürlüğü resepsiyon İrt. Tel: 0 505 318 54 50 ile 0 264 276 54 50 nolu telefonları arayarak konaklama bölümlerinden konaklama yapacakları tarihten önce rezervasyon yapmak isteyen, otelin durum ve müsaitliğine göre rezervasyonu yapılacak olan misafirlerden 1 ( Bir ) günlük konaklama ücreti " Halkbank İBAN: TR52 0001 5001 5800 7297 2318 91 Nolu Hesaba yatırılarak " peşin alınır ve talep edilen tarihe rezervasyon yapılır. Rezervasyon iptali yapmak isteyen müşterinin konaklama talep edilen tarihten 24 saat önce resepsiyona telefonla bilgi verilmesi gerekmektedir. Belirtilen süre zarfında bilgi verilmemesi ve iptalin yapılmaması halinde rezervasyon ücretlerinin iadesi yapılmayacaktır. 
​  Oda tahsisinin yapıldığı tarihte ise; talep edilen konaklama günlerinin ücreti peşin veya kredi kartı ile tahsil edilir. Hastalık, tayin, eğitim v.b. gibi önceden öngörülmeyen acil ve zorunlu sebeplerle tesisten ayrılmak zorunda kalan misafirlere, " sorumlu memura önceden bildirimde bulunmak şartıyla " konaklama yapılmayan günlere ait " otelden ilişiğin kesildiği gün hariç " ücret iadesi yapılacaktır. 
​      TEŞKİLAT MENSUBU YAKINLARI ADINA DÜZENLENEN STGK TALEBİ İÇİN;
  NOT: ​Halen çalışan veya emekli olan personelimizin yakınları  (eş, anne, baba, çocuk, gelin ve damat) ve Emniyet teşkilatında 5 ( Beş ) yıl ve daha fazla çalışarak istifa etmiş, müstafi sayılmış veya başka bir kuruma nakil yapmış personelin kendisi ile yakınları (eş ve çocuk) için talep edecekleri S.T.G.K.   ( Sosyal Tesislere Giriş Kartı ) ücretleri, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığının 29.01.2019 tarihli onayı ile 10.00 TL olarak belirlenmiştir.                                                                                                                                         
​  EGM Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Vakıfbank " IBAN: TR74 0001 5001 5800 7303 8422 93 Nolu Hesaba ücretler yatırılacak olup, ilgili banka dekontu ve kart talebinde bulunulan kişiye ait 1 Adet Fotoğraf  " beyaz zemine çekilmiş son 6 ( Altı ) aylık " ile birlikte Polisevi Şube Müdürlüğü idari büroya başvuru " Çalışan veya emekli olan personelin kendisi, merhum ise kart talebinde bulunan kişi " yapılacaktır. 
  ​Emniyet Teşkilatı şehit mensuplarının anne,baba, evlenmemiş eşi, 18 ( On Sekiz ) yaşını bitirmemiş, öğrenci ise 25 ( Yirmi Beş ) yaşını bitirmemiş erkek çocukları ve evlenmemiş kız çocukları, vazife malulü veya vazife malulü iken “ idari polis ” kadrolarına aktarılan personel ile gazi ünvanı alan personelin eşi ile 18 ( On Sekiz ) yaşını bitirmemiş, öğrenci ise 25 ( Yirmi Beş ) yaşını bitirmemiş erkek çocukları ve evlenmemiş kız çocuklarından kart ücreti alınmaz. 
  

 

 

 ADRES VE ULAŞIM BİLGİLERİ

Maltepe Mah. Önderevler Sokak No:80/D

Adapazarı / SAKARYA    
Tel: 276 54 50    
Faks: 276 54 50
 
Sapanca Polis Aile Çay Bahçesi
 
 
DSC_9195_s.jpg
DSC_9194_s.jpg
DSC_9187_s.jpg 
 
​​​
 • ÇOCUK SAYFASI
 • Polis Akademisi
 • İçişleri Bakanlığı
 • CİMER
 • Polis Radyosu
 • Göç İdaresi
 • Kurumsal E-Posta
 • Ulusal Ulaştırma Platformu
 • MTV Sorgulama
 • E-DEVLET Hizmetleri
 • Polsan
 • Polis Eşler Derneği